Aktualnie zamawiając materiały reklamowe mamy do wyboru drukarnię internetową lub drukarnię stacjonarną. Czym się różnią? Czy jakość jest inna w drukarni internetowej oraz tradycyjnej? Różnica jest tylko w sposobie kupowania. W drukarni online jesteśmy w stanie złożyć samodzielnie zlecenie za pomocą stronę internetową. Nie trzeba wyczekiwać na wycenę zrobioną przez pracownika.

Jakość druku

Jakość może być odpowiednia lub zła także w drukarni tradycyjnej jak i internetowej. Ważne jest jaki rodzaj papieru lub rodzaj druku jest zastosowany. Postery, banery oraz wizytówki zrobione w odpowiedniej jakości dają dobre rezultaty marketingowe. Jeśli panek może skonfrontować prawidłowo wykonaną ulotkę oraz drugą wydrukowaną na zwykłej drukarce to na pewno wybierze tą spośród drukarni. Wysoką jakość może zagwarantować zarówno drukarnia online jak i stacjonarna. W drukarni internetowej prościej można wybrać właściwe parametry oraz zestawić ceny.

Usługi drukarni online

Drukarnie mogą być wyposażonym różnorodną ofertę lub specjalizować się w określonej technologii druku lub wybranym towarze – np. drukarnia banerów, albo drukarnia cyfrowa – niskonakładowa. W drukarni która udostępnia sklep internetowy szybciej można przesiać właściwą usługę. Wszystko jest opisane, mamy możliwość porównać ceny oraz możliwe uszlachetnienia drukowanego materiału.